ליווי אישי, זוגי, צוותי

ליווי אישי

"נוכחות היא המתנה הגדולה ביותר שנוכל להעניק לאחר" 

מפגשי הליווי האישי הם הזדמנות לקחת זמן משמעותי בינינו לבין עצמנו יחד התמיכה, העדות והנוכחות איתי. דרך מפגשי הליווי האישי אנחנו מאפשרים לעצמנו להתבונן בנושא מסוים שמעסיק אותנו וחי בנו בחיינו בכאן ועכשיו. דרך תהליך הליווי אנחנו לאט ובעדינות ניגע במה שחי בנו, נתבונן בו מזוויות שונות, נשהה עם מה שנוכח ונתחבר לעצמנו ונמצא את האמת והבהירות בתוכנו. 

תהליך הליווי האישי איתי הוא תהליך ארוך או קצר טווח, אנחנו קובעים יחדיו את מספר המפגשים. במהלך המפגשים מעבר להתבוננות על מה שחי בנו עכשיו אני מעניקה לכם כלים מעולמות התקשורת המקרבת והמיינדפולנס שתוכלו לקחת איתכם ליום יום. כך, תוך כדי תהליך, נחזק את השריר כיצד אפשר לתמוך בעצמנו. 

המפגשים מתבצעים בקליניקה בחוף הכרמל, בתל אביב או בזום.

ליווי זוגי

זוגות וזוגיות. כמה שלווה ואהבה וכמה כאב ואתגר. כמה מורכבות. כמה כל החיים כולם במערכת המורכבת הזו שנקראת זוגיות.

ואיך עושים את זה לבד כשכל צד כל כך רגיש ומודע לעצמו ועם הקושי לראות את האחר במצבים של קונפליקט וקושי? 

לא צריך לעשות זאת לבד. 
יש לכם תמיכה.

מוזמנים לבוא אליי לתהליך שבו נחזיק את הזוגיות שלכם בידיים אוהבות וחומלות, ניתן מקום קשוב לכל אחד, ולאט ובעדינות נבין מה חי בקשר כרגע ומה חשוב לכל אחד לעומקם של הדברים. 

דרך תהליך הליווי הזוגי, בנוסף לתמיכה הזוגית דרך שיח, אני מעניקה לכם כלים להתבוננות ותרגול בבית מעולמות התקשורת המקרבת, התמרת קונפליקטים ומיינדפולנס. כך, תוכלו להמשיך לתרגל צמיחה בזוגיות שלכם בבית, בין המפגשים.  

המפגשים מותאמים אישית ויכולים להיות חד פעמיים, תהליך קצר טווח או ארוך טווח. 
אנחנו נפגש בקליניקה בחוף הכרמל, תל אביב או בזום. לבחירה. 

ליווי צוותי עבודה

ליווי צוותים אפשרי בכמה אופנים, באופן חד פעמי או תהליכי. הליווי מבוסס על כלים מעולמות של התקשורת המקרבת, גישור, פסיכולוגיה חיובית, מיינדפולנס ועוד. על ידי תהליך ממוקד ביחסים בין אנשי ונשות הצוות,  נוכל להבין יחדיו את מקורות התמיכה והקשרים התומכים במערכות היחסים ביניכם, כמו גם להתייחס למקומות רלוונטיים של אי הסכמה וקונפליקט במרחב בטוח לשיח כמו גם ביסוס כלים ליצירת שיח בונה בצוות בעתיד.